Київська Петропавлівська Борщагівка Ательє пошиву і ремонту одягуАтельє пошиву і ремонту одягу Петропавлівська Борщагівка

Ательє пошиву і ремонту одягу у Петропавлівська Борщагівка

1
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Ремонт пошив одягу зі шкіри ,хутра ,танини
  Петропавлівська Борщагівка, вулиця Петропавлівська, тел. 0 (67) 146-30... показати
  Петропавлівська Борщагівка, вулиця Петропавлівська, 2, тел. 0(67)146-30-00 детальніше
  Ательє пошиву і ремонту одягу Ремонт пошив одягу зі шкіри ,хутра ,танини знаходиться у Петропавлівська Борщагівка, вулиця Петропавлівська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 20:00

коротко про ательє пошиву і ремонту одягу у Петропавлівська Борщагівка

На цій сторінці зібрані ательє пошиву і ремонту одягу, розташовані у Петропавлівська Борщагівка. Locator.ua відомо про одна ательє пошиву і ремонту одягу поряд з цим місцем серед яких Ремонт пошив одягу зі шкіри ,хутра ,танини , який розташований на вул. Петропавлівська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці ательє пошиву і ремонту одягу.

 • Скільки Ательє пошиву і ремонту одягу у Петропавлівська Борщагівка?

  За даним Locator.ua у Петропавлівська Борщагівка ведуть діяльність 1 Ательє пошиву і ремонту одягу.

 • Які Ательє пошиву і ремонту одягу найкращі у Петропавлівська Борщагівка?

  Locator радить відвідати насступні Ательє пошиву і ремонту одягу у Петропавлівська Борщагівка: Ремонт пошив одягу зі шкіри ,хутра ,танини.

 • Де знаходиться найближчі від мене Ательє пошиву і ремонту одягу у Петропавлівська Борщагівка?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Ательє пошиву і ремонту одягу, перейдіть на сторінку Ательє пошиву і ремонту одягу у Петропавлівська Борщагівка і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Ательє пошиву і ремонту одягу у Петропавлівська Борщагівка?

  Ціни на послуги Ательє пошиву і ремонту одягу залежать від конкретної послуги і Ательє пошиву і ремонту одягу. Locator.ua дає можливість всім Ательє пошиву і ремонту одягу вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Ательє пошиву і ремонту одягу.

 • Послугами яких Ательє пошиву і ремонту одягу у Петропавлівська Борщагівка краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Ательє пошиву і ремонту одягу, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Ремонт пошив одягу зі шкіри ,хутра ,танини.

 • Як зв'язатись з цими Ательє пошиву і ремонту одягу?

  Контакти для зв'язку з цими Ательє пошиву і ремонту одягу ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Ательє пошиву і ремонту одягу у Петропавлівська Борщагівка

Більше популярних послуг у рубриці:

пошиття одягу з трикотажу, хімчистка взуття, пошиття суконь, пошиття одягу зі шкіри, пошив костюмів, підгонка одягу по фігурі, ремонт одягу, пошив юбок, швачка, послуги швачки, хімчистка текстилю, хімчистка хутра і шуб, хімчистка штор