Київська Петропавлівська Борщагівка Медичне обладнання, медтехнікаМедичне обладнання, медтехніка Петропавлівська Борщагівка

Медичне обладнання, медтехніка у Петропавлівська Борщагівка

2
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • НВК Крас
  вулиця Оксамитова, тел. 0 (44) 233-67... показати
  вулиця Оксамитова, 9, тел. 0(44)233-67-20 детальніше
  Медичне обладнання, медтехніка НВК Крас знаходиться у Петропавлівська Борщагівка, вулиця Оксамитова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:30 до 17:30.
 • Компания Медиторг групп
  Петропавлівська Борщагівка, вулиця Петропавлівська, тел. 0 (44) 531-97... показати
  Петропавлівська Борщагівка, вулиця Петропавлівська, 14е, тел. 0(44)531-97-09 детальніше
  Медичне обладнання, медтехніка Компания Медиторг групп знаходиться у Петропавлівська Борщагівка, вулиця Петропавлівська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:30 до 17:30.

коротко про медичне обладнання, медтехніка у Петропавлівська Борщагівка

На цій сторінці зібрані медичне обладнання, медтехніка, розташовані у Петропавлівська Борщагівка. Locator.ua відомо про дві медичне обладнання, медтехніка поряд з цим місцем серед яких НВК Крас, Компания Медиторг групп , які розташовані на вул. Оксамитова, вул. Петропавлівська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці медичне обладнання, медтехніка.

 • Скільки Медичне обладнання, медтехніка у Петропавлівська Борщагівка?

  За даним Locator.ua у Петропавлівська Борщагівка ведуть діяльність 2 Медичне обладнання, медтехніка.

 • Які Медичне обладнання, медтехніка найкращі у Петропавлівська Борщагівка?

  Locator радить відвідати насступні Медичне обладнання, медтехніка у Петропавлівська Борщагівка: НВК Крас, Компания Медиторг групп.

 • Де знаходиться найближчі від мене Медичне обладнання, медтехніка у Петропавлівська Борщагівка?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Медичне обладнання, медтехніка, перейдіть на сторінку Медичне обладнання, медтехніка у Петропавлівська Борщагівка і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Медичне обладнання, медтехніка у Петропавлівська Борщагівка?

  Ціни на послуги Медичне обладнання, медтехніка залежать від конкретної послуги і Медичне обладнання, медтехніка. Locator.ua дає можливість всім Медичне обладнання, медтехніка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Медичне обладнання, медтехніка.

 • Послугами яких Медичне обладнання, медтехніка у Петропавлівська Борщагівка краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Медичне обладнання, медтехніка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: НВК Крас, Компания Медиторг групп.

 • Як зв'язатись з цими Медичне обладнання, медтехніка?

  Контакти для зв'язку з цими Медичне обладнання, медтехніка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Медичне обладнання, медтехніка у Петропавлівська Борщагівка