Київська Петропавлівська Борщагівка Церкви і будинки молитви Православні храмиПравославні храми Петропавлівська Борщагівка

Православні храми у Петропавлівська Борщагівка

2
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Храм Рождества Божией Матери
  вулиця Пушкіна, тел. 0 (44) 353-97... показати
  вулиця Пушкіна, 112, тел. +380(44)353-97-19 детальніше
  Православні храми Храм Рождества Божией Матери знаходиться у Петропавлівська Борщагівка, вулиця Пушкіна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 17:00.
 • Церковь Симеона Столпника
  вулиця Кооперативна, тел.
  вулиця Кооперативна, шкільна, тел. детальніше
  Православні храми Церковь Симеона Столпника знаходиться у Петропавлівська Борщагівка, вулиця Кооперативна.

коротко про православні храми у Петропавлівська Борщагівка

На цій сторінці зібрані православні храми, розташовані у Петропавлівська Борщагівка. Locator.ua відомо про дві православні храми поряд з цим місцем серед яких Храм Рождества Божией Матери, Церковь Симеона Столпника , які розташовані на вул. Пушкіна, вул. Кооперативна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці православні храми.

 • Скільки Православні храми у Петропавлівська Борщагівка?

  За даним Locator.ua у Петропавлівська Борщагівка ведуть діяльність 2 Православні храми.

 • Які Православні храми найкращі у Петропавлівська Борщагівка?

  Locator радить відвідати насступні Православні храми у Петропавлівська Борщагівка: Храм Рождества Божией Матери, Церковь Симеона Столпника.

 • Де знаходиться найближчі від мене Православні храми у Петропавлівська Борщагівка?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Православні храми, перейдіть на сторінку Православні храми у Петропавлівська Борщагівка і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Православні храми у Петропавлівська Борщагівка?

  Ціни на послуги Православні храми залежать від конкретної послуги і Православні храми. Locator.ua дає можливість всім Православні храми вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Православні храми.

 • Послугами яких Православні храми у Петропавлівська Борщагівка краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Православні храми, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Храм Рождества Божией Матери, Церковь Симеона Столпника.

 • Як зв'язатись з цими Православні храми?

  Контакти для зв'язку з цими Православні храми ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Православні храми у Петропавлівська Борщагівка