Київська Петропавлівська Борщагівка Приватні клінікиПриватні клініки Петропавлівська Борщагівка

Приватні клініки у Петропавлівська Борщагівка

3
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Автоматизированный центр медицинской диагностики Медокс
  Петропавлівська Борщагівка, вулиця Петропавлівська, тел. 0 (44) 393-09... показати
  Петропавлівська Борщагівка, вулиця Петропавлівська, 14д, тел. 0(44)393-09-30 детальніше
  Приватні клініки Автоматизированный центр медицинской диагностики Медокс знаходиться у Петропавлівська Борщагівка, вулиця Петропавлівська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00
 • Ацмд-медокс
  вулиця Петропавлівська, тел. 0 (44) 393-09... показати
  вулиця Петропавлівська, 14, тел. 0(44)393-09-33 детальніше
  Приватні клініки Ацмд-медокс знаходиться у Петропавлівська Борщагівка, вулиця Петропавлівська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.
 • Bati Göz
  вулиця Садова, тел. (800) 305-44... показати
  вулиця Садова, 1в, тел. 800)305-444 детальніше
  Приватні клініки Bati Göz знаходиться у Петропавлівська Борщагівка, вулиця Садова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 19:00.

коротко про приватні клініки у Петропавлівська Борщагівка

На цій сторінці зібрані приватні клініки, розташовані у Петропавлівська Борщагівка. Locator.ua відомо про три приватні клініки поряд з цим місцем серед яких Автоматизированный центр медицинской диагностики Медокс, Ацмд-медокс, Bati Göz , які розташовані на вул. Петропавлівська, вул. Садова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці приватні клініки.

 • Скільки Приватні клініки у Петропавлівська Борщагівка?

  За даним Locator.ua у Петропавлівська Борщагівка ведуть діяльність 3 Приватні клініки.

 • Які Приватні клініки найкращі у Петропавлівська Борщагівка?

  Locator радить відвідати насступні Приватні клініки у Петропавлівська Борщагівка: Автоматизированный центр медицинской диагностики Медокс, Ацмд-медокс, Bati Göz.

 • Де знаходиться найближчі від мене Приватні клініки у Петропавлівська Борщагівка?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Приватні клініки, перейдіть на сторінку Приватні клініки у Петропавлівська Борщагівка і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Приватні клініки у Петропавлівська Борщагівка?

  Ціни на послуги Приватні клініки залежать від конкретної послуги і Приватні клініки. Locator.ua дає можливість всім Приватні клініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Приватні клініки.

 • Послугами яких Приватні клініки у Петропавлівська Борщагівка краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Приватні клініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Автоматизированный центр медицинской диагностики Медокс, Ацмд-медокс, Bati Göz.

 • Як зв'язатись з цими Приватні клініки?

  Контакти для зв'язку з цими Приватні клініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Приватні клініки у Петропавлівська Борщагівка

Більше популярних послуг у рубриці:

нейрохірург, колоноскопія, ортопед, гастроентерологія, медичний огляд, гомеопатія, офтальмолог, радіолог, ендоскопія, гастроентеролог, проктолог, терапевт, педіатрія, ангіографія, урологія, косметолог, уролог, МРТ, дієтолог, дерматологія