Київська Петропавлівська Борщагівка Пункти прокатуПункти прокату Петропавлівська Борщагівка

Пункти прокату у Петропавлівська Борщагівка

2
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Пункт проката строительного инструмента Укрбудрент
  вулиця Петропавлівська, тел. 0 (44) 593-39... показати
  вулиця Петропавлівська, 12, тел. 0(44)593-39-32 детальніше
  Пункти прокату Пункт проката строительного инструмента Укрбудрент знаходиться у Петропавлівська Борщагівка, вулиця Петропавлівська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 17:00.
 • Прокат-ремонт электро и бензоинструмента
  вулиця Соборна, тел. 0 (97) 941-91... показати
  вулиця Соборна, 10а, тел. 0(97)941-91-81 детальніше
  Пункти прокату Прокат-ремонт электро и бензоинструмента знаходиться у Петропавлівська Борщагівка, вулиця Соборна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

коротко про пункти прокату у Петропавлівська Борщагівка

На цій сторінці зібрані пункти прокату, розташовані у Петропавлівська Борщагівка. Locator.ua відомо про дві пункти прокату поряд з цим місцем серед яких Пункт проката строительного инструмента Укрбудрент, Прокат-ремонт электро и бензоинструмента , які розташовані на вул. Петропавлівська, вул. Соборна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці пункти прокату.

 • Скільки Пункти прокату у Петропавлівська Борщагівка?

  За даним Locator.ua у Петропавлівська Борщагівка ведуть діяльність 2 Пункти прокату.

 • Які Пункти прокату найкращі у Петропавлівська Борщагівка?

  Locator радить відвідати насступні Пункти прокату у Петропавлівська Борщагівка: Пункт проката строительного инструмента Укрбудрент, Прокат-ремонт электро и бензоинструмента.

 • Де знаходиться найближчі від мене Пункти прокату у Петропавлівська Борщагівка?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Пункти прокату, перейдіть на сторінку Пункти прокату у Петропавлівська Борщагівка і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Пункти прокату у Петропавлівська Борщагівка?

  Ціни на послуги Пункти прокату залежать від конкретної послуги і Пункти прокату. Locator.ua дає можливість всім Пункти прокату вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Пункти прокату.

 • Послугами яких Пункти прокату у Петропавлівська Борщагівка краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Пункти прокату, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Пункт проката строительного инструмента Укрбудрент, Прокат-ремонт электро и бензоинструмента.

 • Як зв'язатись з цими Пункти прокату?

  Контакти для зв'язку з цими Пункти прокату ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Пункти прокату у Петропавлівська Борщагівка