Locator Київська Петропавлівська Борщагівка Медичне обладнання, медтехнікаМедичне обладнання, медтехніка Петропавлівська Борщагівка

Медичне обладнання, медтехніка у Петропавлівська Борщагівка

2
 • Компанія Медиторг груп

  Петропавлівська Борщагівка, вулиця Петропавлівська, тел. 0 (44) 531-97... показати
  Петропавлівська Борщагівка, вулиця Петропавлівська, 14е, тел. +380(44)531-97-09 детальніше
  Медичне обладнання, медтехніка Компанія Медиторг груп знаходиться у Петропавлівська Борщагівка, вулиця Петропавлівська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:30 до 17:30.
 • НВК Крас

  вулиця Оксамитова, тел. 0 (44) 233-67... показати
  вулиця Оксамитова, 9, тел. +380(44)233-67-20 детальніше
  Медичне обладнання, медтехніка НВК Крас знаходиться у Петропавлівська Борщагівка, вулиця Оксамитова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:30 до 17:30.

Коротко про медичне обладнання, медтехніка у Петропавлівська Борщагівка (Київська)

На цій сторінці зібрані медичне обладнання, медтехніка, розташовані у Петропавлівська Борщагівка (Київська). Locator відомо про дві медичне обладнання, медтехніка поряд з цим місцем серед яких Компанія Медиторг груп, НВК Крас , які розташовані на вул. Петропавлівська, вул. Оксамитова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці медичне обладнання, медтехніка.

 • Скільки Медичне обладнання, медтехніка у Петропавлівська Борщагівка?

  За даним Locator у Петропавлівська Борщагівка ведуть діяльність 2 Медичне обладнання, медтехніка.

 • Які Медичне обладнання, медтехніка найкращі у Петропавлівська Борщагівка?

  Locator радить відвідати насступні Медичне обладнання, медтехніка у Петропавлівська Борщагівка: Компанія Медиторг груп, НВК Крас.

 • Де знаходиться найближчі від мене Медичне обладнання, медтехніка у Петропавлівська Борщагівка?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Медичне обладнання, медтехніка, перейдіть на сторінку Медичне обладнання, медтехніка у Петропавлівська Борщагівка і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Медичне обладнання, медтехніка у Петропавлівська Борщагівка?

  Ціни на послуги Медичне обладнання, медтехніка залежать від конкретної послуги і Медичне обладнання, медтехніка. Locator.ua дає можливість всім Медичне обладнання, медтехніка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Медичне обладнання, медтехніка.

 • Послугами яких Медичне обладнання, медтехніка у Петропавлівська Борщагівка краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Медичне обладнання, медтехніка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Компанія Медиторг груп, НВК Крас.

 • Як зв'язатись з цими Медичне обладнання, медтехніка?

  Контакти для зв'язку з цими Медичне обладнання, медтехніка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Медичне обладнання, медтехніка у Петропавлівська Борщагівка