Locator Київська Петропавлівська Борщагівка Торгівельні центриТоргівельні центри Петропавлівська Борщагівка

Торгівельні центри у Петропавлівська Борщагівка

4
 • ТЦ Діамант

  вулиця Петропавлівська, тел. 0 (50) 218-85... показати
  вулиця Петропавлівська, 14е, тел. +380(50)218-85-51 детальніше
  Торгівельні центри ТЦ Діамант знаходиться у Петропавлівська Борщагівка, вулиця Петропавлівська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 20:00.
 • ТРЦ "Променада Парк"

  вулиця Велика Окружна, тел.
  вулиця Велика Окружна, 2б, тел. детальніше
  Торгівельні центри ТРЦ "Променада Парк" знаходиться у Петропавлівська Борщагівка, вулиця Велика Окружна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 22:00.
 • 4room

  вулиця Петропавлівська, тел. 0 (44) 393-16... показати
  вулиця Петропавлівська, 6, тел. +380(44)393-16-70 детальніше
  Торгівельні центри 4room знаходиться у Петропавлівська Борщагівка, вулиця Петропавлівська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.
 • Меблеве містечко

  Петропавлівська Борщагівка, вулиця Жовтнева, тел.
  Петропавлівська Борщагівка, вулиця Жовтнева, , тел. детальніше
  Торгівельні центри Меблеве містечко знаходиться у Петропавлівська Борщагівка, вулиця Жовтнева. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.

Коротко про торгівельні центри у Петропавлівська Борщагівка (Київська)

На цій сторінці зібрані торгівельні центри, розташовані у Петропавлівська Борщагівка (Київська). Locator відомо про чотири торгівельні центри поряд з цим місцем серед яких ТЦ Діамант, ТРЦ "Променада Парк", 4room та інші , які розташовані на вул. Петропавлівська, вул. Велика Окружна і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці торгівельні центри.

 • Скільки Торгівельні центри у Петропавлівська Борщагівка?

  За даним Locator у Петропавлівська Борщагівка ведуть діяльність 4 Торгівельні центри.

 • Які Торгівельні центри найкращі у Петропавлівська Борщагівка?

  Locator радить відвідати насступні Торгівельні центри у Петропавлівська Борщагівка: ТЦ Діамант, ТРЦ "Променада Парк", 4room.

 • Де знаходиться найближчі від мене Торгівельні центри у Петропавлівська Борщагівка?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Торгівельні центри, перейдіть на сторінку Торгівельні центри у Петропавлівська Борщагівка і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Торгівельні центри у Петропавлівська Борщагівка?

  Ціни на послуги Торгівельні центри залежать від конкретної послуги і Торгівельні центри. Locator.ua дає можливість всім Торгівельні центри вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Торгівельні центри.

 • Послугами яких Торгівельні центри у Петропавлівська Борщагівка краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Торгівельні центри, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: ТЦ Діамант, ТРЦ "Променада Парк", 4room.

 • Як зв'язатись з цими Торгівельні центри?

  Контакти для зв'язку з цими Торгівельні центри ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Торгівельні центри у Петропавлівська Борщагівка