Locator Київська Петропавлівська Борщагівка Спортивні клуби, секціїСпортивні клуби, секції Петропавлівська Борщагівка

Спортивні клуби, секції у Петропавлівська Борщагівка

1
 • Крав Мага, krav maga самозахист

  вулиця Миру, тел. 0 (73) 044-88... показати
  вулиця Миру, 11а, тел. +380(73)044-88-73 детальніше
  Спортивні клуби, секції Крав Мага, krav maga самозахист знаходиться у Петропавлівська Борщагівка, вулиця Миру. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.

Коротко про спортивні клуби, секції у Петропавлівська Борщагівка (Київська)

На цій сторінці зібрані спортивні клуби, секції, розташовані у Петропавлівська Борщагівка (Київська). Locator відомо про одна спортивні клуби, секції поряд з цим місцем серед яких Крав Мага, krav maga самозахист , який розташований на вул. Миру. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці спортивні клуби, секції.

 • Скільки Спортивні клуби, секції у Петропавлівська Борщагівка?

  За даним Locator у Петропавлівська Борщагівка ведуть діяльність 1 Спортивні клуби, секції.

 • Які Спортивні клуби, секції найкращі у Петропавлівська Борщагівка?

  Locator радить відвідати насступні Спортивні клуби, секції у Петропавлівська Борщагівка: Крав Мага, krav maga самозахист.

 • Де знаходиться найближчі від мене Спортивні клуби, секції у Петропавлівська Борщагівка?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Спортивні клуби, секції, перейдіть на сторінку Спортивні клуби, секції у Петропавлівська Борщагівка і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Спортивні клуби, секції у Петропавлівська Борщагівка?

  Ціни на послуги Спортивні клуби, секції залежать від конкретної послуги і Спортивні клуби, секції. Locator.ua дає можливість всім Спортивні клуби, секції вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Спортивні клуби, секції.

 • Послугами яких Спортивні клуби, секції у Петропавлівська Борщагівка краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Спортивні клуби, секції, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Крав Мага, krav maga самозахист.

 • Як зв'язатись з цими Спортивні клуби, секції?

  Контакти для зв'язку з цими Спортивні клуби, секції ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Спортивні клуби, секції у Петропавлівська Борщагівка

Більше популярних послуг у рубриці:

школа самооборони, дитячий клуб