Київська Петропавлівська Борщагівка Ательє пошиву і ремонту одягу Ательє з ремонту одягуАтельє з ремонту одягу Петропавлівська Борщагівка

Ательє з ремонту одягу у Петропавлівська Борщагівка

1
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Ремонт пошив одягу зі шкіри ,хутра ,танини
  вулиця Петропавлівська, тел. 0 (67) 146-30... показати
  вулиця Петропавлівська, 2, тел. 0(67)146-30-00 детальніше
  Ательє з ремонту одягу Ремонт пошив одягу зі шкіри ,хутра ,танини знаходиться у Петропавлівська Борщагівка, вулиця Петропавлівська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 20:00.

коротко про ательє з ремонту одягу у Петропавлівська Борщагівка

На цій сторінці зібрані ательє з ремонту одягу, розташовані у Петропавлівська Борщагівка. Locator.ua відомо про одна ательє з ремонту одягу поряд з цим місцем серед яких Ремонт пошив одягу зі шкіри ,хутра ,танини , який розташований на вул. Петропавлівська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці ательє з ремонту одягу.

 • Скільки Ательє з ремонту одягу у Петропавлівська Борщагівка?

  За даним Locator.ua у Петропавлівська Борщагівка ведуть діяльність 1 Ательє з ремонту одягу.

 • Які Ательє з ремонту одягу найкращі у Петропавлівська Борщагівка?

  Locator радить відвідати насступні Ательє з ремонту одягу у Петропавлівська Борщагівка: Ремонт пошив одягу зі шкіри ,хутра ,танини.

 • Де знаходиться найближчі від мене Ательє з ремонту одягу у Петропавлівська Борщагівка?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Ательє з ремонту одягу, перейдіть на сторінку Ательє з ремонту одягу у Петропавлівська Борщагівка і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Ательє з ремонту одягу у Петропавлівська Борщагівка?

  Ціни на послуги Ательє з ремонту одягу залежать від конкретної послуги і Ательє з ремонту одягу. Locator.ua дає можливість всім Ательє з ремонту одягу вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Ательє з ремонту одягу.

 • Послугами яких Ательє з ремонту одягу у Петропавлівська Борщагівка краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Ательє з ремонту одягу, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Ремонт пошив одягу зі шкіри ,хутра ,танини.

 • Як зв'язатись з цими Ательє з ремонту одягу?

  Контакти для зв'язку з цими Ательє з ремонту одягу ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Ательє з ремонту одягу у Петропавлівська Борщагівка

Більше популярних послуг у рубриці:

підгонка одягу по фігурі, ремонт одягу, пошив юбок, швачка, послуги швачки, хімчистка текстилю, хімчистка хутра і шуб, хімчистка штор, хімчистка шкіри і замші, пошиття одягу з текстилю, пошиття верхнього одягу, пошиття одягу з хутра, пошив брюк